DLASTUDENTA.pl: Gdynia dla Orkiestry. Podsumowanie

Dodany przez w dniu 17 kwietnia 2014


DLASTUDENTA.pl: Gdynia dla Orkiestry. Podsumowanie

W dniu finału na ulice Trójmiasta z ramienia gdyńskiego sztabu wyruszyło 702 wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tego dnia oprócz wolontariuszy pomagało wiele instytucji i organizacji jak Grupa DSF oraz NON STOP TAXI, dzięki której możliwy był transport wolontariuszy do różnych lokalizacji na terenie Gdyni i Sopotu.

Podziękowania należą się sponsorom i mediom, a także przede wszystkim wolontariuszom, którzy tego dnia marzli i kwestowali dla orkiestry oraz harcerzom, którzy przed wielkim dniem przygotowywali puszki oraz pakiety z upominkami od firmy Play.

W dniu finału dzięki SMSApi wysłane zostało kilkanaście SMS-ów do wolontariuszy na temat ciepłych napoi oraz informowaliśmy o kwotach zebranych przez wolontariuszy i nasz sztab.

22 Finał to także pierwsza edycja biegu „Na Ratunek”, która okazała się być sukcesem, Na Bulwarze Nadmorskim zjawiło się powyżej 100 osób, które pomimo złej pogody chciały pobiec dla sportu, ale równocześnie chcieli wesprzeć działania WOŚP.

Również podczas tego finału zorganizowany został konkurs fotograficzny, w którym udział mógł wziąć każdy, kto w portalach społecznościowych używał hashtagu #GdyniaDlaOrkiestry.

Podsumowanie dlastudenta.pl