650 wolontariuszy na ulicach Gdyni!

0
321

WOŚP posiada 120 000 wolontariuszy na całym świecie. Aż 650 z nich, znajduje się w naszym sztabie! Nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji – DZIĘKUJEMY!

Nikomu w naszym sztabie nie przeszło przez myśl, że tegoroczna rejestracja wolontariuszy do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wyglądała w taki sposób. W zeszłym roku, było z nami około 530 osób. To bardzo dużo. Dzięki ich pomocy, udało się uzbierać ponad PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

Tym razem nie liczyliśmy na większą ilość. Musimy się jednak przyzwyczaić, że nasi wolontariusze potrafią nas co roku pozytywnie zaskoczyć. Rejestracja przebiegła ekspresowo. Już 2 tygodnie przed finałem musieliśmy zakończyć przyjmowanie kolejnych osób, ponieważ osiągnęliśmy limit narzucony przez Fundację.

Pojawiało się coraz więcej zapytań, dlaczego rejestracja się zakończyła i czy można jeszcze do nas dołączyć. Pod wpływem nacisków, zgłosiliśmy Fundacji, że potrzebujemy dodatkowych miejsc. Cudem udało się i na dzień dzisiejszy wiemy już, że razem z nami, po ulicach Gdyni będzie chodziło 650 osób.

To z pewnością będzie udany finał. Liczymy na to, że z takim wsparciem ze strony wolontariuszy pobijemy zeszłoroczny rekord!