Zostań wolontariuszem XXIII finału WOŚP


Na wstępie należy Ci ogromnie podziękować za to, że chcesz być z nami!

Wolontariusze podczas 22. Finału WOŚP Poniżej znajdziesz formularz rekrutacyjny na wolontariusza 23. Finału WOŚP w Gdyni (11.01.2015 r.), ale zanim się za niego zabierzesz przeczytaj tę wiadomość.

Zacznijmy od tego, że wolontariuszem może zostać każdy! Jeśli nie masz ukończonego 16 roku życia odpowiedzialność za Ciebie musi wziąć opiekun prawny (rodzic). Rekrutacja w naszym sztabie jak co roku odbywa się elektronicznie, a więc ty składasz do nas aplikację (wypełniając i wysyłając online poniższy formularz) my następnie analizujemy twoje zgłoszenie (sprawdzamy poprawność danych) i najpóźniej na początku grudnia informujemy Ciebie o przyjęciu zgłoszenia lub jego odrzuceniu (zastrzegamy sobie prawo do odmowy bez podania przyczyny).  Po przyjęciu aplikacji na twojego maila odsyłamy zobowiązanie, które będziesz musiał we własnym zakresie wydrukować i podpisane (w przypadku osoby poniżej 16 roku życia podpisane również przez rodzica/ opiekuna prawnego) dostarczyć do naszego sztabu w Gdyni (adres znajduje się w zakładce kontakt). Na tym kończy się biurokracja a zaczyna się realna pomoc potrzebującym, a przy tym dobra zabawa!

3

Każdy wolontariusz po zbiórce otrzymuje następnego dnia SMSa z informacją ile pieniędzy zebrał do swojej puszki. Także w ciągu dwóch tygodni po finale wystawiamy zaświadczenia do szkoły/ miejsca pracy o przepracowanych godzinach na rzecz Orkiestry (nie więcej jak 10h). O wszystkim będziemy informować Ciebie na bieżąco! Pamiętaj spotkanie organizacyjne (rozdajemy puszki i identyfikatory) będzie dzień przed finałem, a sam finał w drugą niedziele stycznia a więc 11.01.2015 r. 

Od blisko 3 lat dzięki sponsorom nasi wolontariusze dostają koszulkę, smycz i inne gadżety ułatwiające zbiórkę, które staną się twoją własnością po XXIII finale WOŚP!

Ilość miejsc ograniczona o dostaniu się decyduje kolejność zgłoszeń

Wolontariusz XXIII finału WOŚP
  • Musisz podać imię i nazwisko oraz numer telefonu do osoby, która będzie za Ciebie odpowiedzialna podczas zbiórki. Musi to być rodzic lub opiekun prawny
  • Zdjęcie jest OBOWIĄZKOWE.
    Wymagania: Szerokość i wysokość obrazka min. 800px x 800px. Na zdjęciu musi być widoczna twarz wolontariusza- powinno być to zdjęcie legitymacyjne lub do dowodu.  • Adres zamieszkania:  • Dane szkoły/ miejsca pracy do zaświadczenia: